ozan güven

 1. 1
  Arda Turan'ın oyuncu versiyonu, bundan daha iyi iltifat olamaz.

  Kız arkadaşı olan 1992 doğumlu dergi çalışanı Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilen, kişiliği sorunlu olabilecek 19 Mayıs 1975 doğumlu bir Türk oyuncu.


  Neden mi kişiliği sorunlu olabilir diyorum! Yıllar önce viral olmuş o meşhur "kaç yaşındasın sen" videosu nedeniyle...

  İnsanlar alkol aldıklarında kişiliklerinden, ruh hallerinden bazı gizli kısımları da dışa vuruyor. İşte o videoda hoşuna gitmediğinden ya da haklı veya haksız sinirlendiğinden genç zıpır bir magazin muhabiri çocuğu yaşı nedeniyle aşağılayıp kimsin sen diyerek kendi egosu ile ezmeye çalışmıştı. O zaman notunu vermiştim ve o zamandan beri kendisini ekranda görmekten hiç haz etmem, aklıma hep o videodaki hali gelir. Peşin hükümlü olmamak lazım ama haksız çıkarmadığını düşünüyorum.

  Sırf fiziksel olarak daha güçlüler, egoları daha yüksek diye eşlerine, arkadaşlarına şiddet uygulayanlar ağır sonuçlarına katlanmalı, eğer ünlüler katlanmazsa daha kim katlanacak.

  Kanıtlandığında Ahmet Kural (gerçi onun hareketi de kanıtlanmadı) ile aynı kaderi paylaşması dileğiyle...

  Şimdi de önemsiz bilgiler verelim: Almanya'da çocukluğunda 9 yıl kalmış, İngilizce, Almanca biliyor, İzmir'de büyümüş, İZmir Belediye Konservatuarı'nda oyunculuk, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Modern Dans eğitimi almış, Şahika Tekand tiyatrosu'nda sahneye çıkmış, Cem Yılmaz ile bayağı bir filmde (A.r.o.g. (2008), G.o.r.a. (2004), Yahşi Batı (2010), Yazı Tura (2004)) oynamış yine bir sürü dizide (İkinci Bahar (1998), Bir İstanbul Masalı (2003), Muhteşem Yüzyıl (2012-14), Fi (2017-18), Jet Sosyete (2018), Babil (2019)) rol almış ünlü oyuncudur şahısları.
  #1879 vonidi | 4 ay önce