the walking dead (dizi)

 1. 1
  abd kaynaklı bir zombi dizisi, 10 sezonu yayınlandı bu yıl toplam 131 bölüme ulaştı, tabi buradan bile sadece bir zombi filmi olmadığı sonucuna varılabilir, film boyunca karakterlerin gelişimi değişimi güzel şekilde işlenmiş, insan ilişkileri ve yeniden toplum kurulması çalışmaları da fena değil ama bu kadar uzun sürünce sürekli tekrara düşüldüğünü görüyorsunuz, tabi hikayenin ilerlemesi için insanların ölmesi lazım, bunun için de basit hatalar tekrar ediyor sürekli ya da gerçekten insanlar akıllanmıyorlar, 16 yıl boyunca zombilerin istila ettiği dünyada yaşayanlar hala basit basit hatalar ile zombilere yem oluyorlar, işte burada diyorsunuz, bu salak 10 yıl nasıl yaşamış o zaman.

  ben henüz 10 sezonu izlemedim, ama devam edeceğini düşünüyorum yani daha 10 sezon çıkar bu hikayeden. imdb puanı da 8,2'ymiş bu arada neredeyse tüm bölümlerini izlediğime göre benim de puanım 7 altında değil sanırım. netflix 10. sezonu hala yayınlamıyor ama vodafone tv gibi uygulamalarda mevcut.
  #1812 eru | 2 ay önce
   
 2. 2
  The Walking Dead sonu başından belli zombi dizisidir. İki sezon izlemeniz yeterlidir. 3 makul görülebilir. 4 sezon ve üstünü izleyenlerin epey boş vakti olduğunu düşünürüm. Muhtemelen sonu Lost ya da Game of Thrones gibi çok sevilen ve izlenen dizilerde olduğu gibi hiçbir hayranını mutlu etmeyecektir. İlla zombi (kafadan vurularak öldürülmeleri gerekiyor) dizisi izleyeceğim diyorsanız en iyisi bu. Pekiyi ben izler miyim? Hayır.
  #1827 hudebey | 1 ay önce
   
. . .