bora duran

 1. 1
  8 yıldır müziğin içinde olan ama en hit şarkısını geçen yıl "sana doğru" ile yapan pop müzik insanı. tabi "gül senin tenin" ile adını duyurmuştu ama sana doğru şarkısına, her yerde karşılaşabilirsiniz, ben de defalarca bir çok yerde duydum, genel olarak beğendim ama klibi felaket, şarkıyı dinleyin ama klibi izlemeyin izlettirmeyin...

  2 albümü 5 "single"ı varmış
  albümleri
  Her Sabah (2011)
  İnsan (2013)
  Single'ları
  Sen De Gidersen (2012)
  Unut Bakalım (2016)
  İçimdeki Deli (2017)
  Sana Doğru (2018)
  Başgan (2019)
  #1482 eru | 6 ay önce
   
 2. 2
  "Sana Doğru" adlı şarkısı youtube'da 105 milyon izleyici sayısına ulaşmış sanatçıdır.
  "Gül senin tenin" ise 6.5 milyon civarında izlenmiş.

  "Sana doğru" şarkısının klibini hiçbir beklenti olmadan izlediğinizde o kadar da göze batmıyor. Yönetmeliğini de kendisi yapmış. Göze batan amatörce dünyadaki dansçıların videolarından yapılmış bir kolaj çalışması oluşu. Yine de yoğun emek harcandığını düşünüyorum. Farklı mekanlarda dans eden insanları izlemek eğlenceli de bir bakıma. İyi ki kendi başına temalı klip çekmeye çalışmamış. Kendi dans figürleri de şarkısına uymuyor. Çalışması lazım.

  Klibine, yolladıkları ya da kullanılmasına izin verdikleri videolarla katkı veren bütün dansçılara klip sonunda açık bir şekilde yer vermesi de çok hoşuma gitti. Keşke bu hızlı dans figürleri için hızlı bir şarkı yapmış olsaydı diyorum.

  "Sana doğru" çok kafa yormayan dinlendirici bir şarkı...
  "Gül senin tenin" ise 2014'ten eski bir şarkı.

  sana doğru'nun klibi
  Gül senin tenin'in klibi
  #1484 vonidi | 6 ay önce
   
. . .